Komfort podczas zabiegu

W przeciwieństwie do innych urządzeń, zastosowana w Plexr plazma nie powoduje stanu zapalnego otaczających tkanek, ponieważ jej działanie ogranicza się do granicy warstwy podstawnej naskórka. Plexr działa na naskórek nie przerywając warstwy brodawkowej, co skutkuje brakiem krwawień i nekrozy otaczających tkanek.

Efekt terapeutyczny uzyskiwany jest dzięki różnicy potencjałów pomiędzy leczonym miejscem a końcówką głowicy oraz jonizacji powietrza bez transmisji ciepła.

 

Są to zabiegi bezkrwawe , bezpieczne i przynoszące pożądany efekt.

 

Dzięki stymulacji fibroblastów zmienia się obraz skóry. Włókna kolagenu ulegają kompletnemu remodelingowi, co wykazano m.in. w obrazie mikroskopu konfokalnego w skórze powieki górnej.

Precyzyjne działanie punktowe

Możliwe zabiegi bez anestezji iniekcyjnej

W większości przypadków gojenie bez blizn

Zestaw kosmetyków pozabiegowych

Zawiera 4 elementy dopasowane dla maksymalnej ochrony i regeneracji pozabiegowej.

W skład zestawu wchodzą:

 

  • 2 podkłady: jasny i ciemny, które mieszamy ze sobą w celu uzyskania właściwego koloru
  • Krem cynkowy i krem Faktor
zestaw-pozabiegowy-plexr
krem-cynkowyS

Krem cynkowy

Oparty na tlenku cynku i wąkrotce azjatyckiej, wykazuje działanie antyseptyczne i przeciwobrzękowe. Chroni też przed zaczerwienieniami oraz pomaga w gojeniu skóry. Stosujemy go rano i wieczorem przez 15 dni po zabiegu.

krem-faktorS

Krem Faktor

W skład kremu wchodzi witamina K i E oraz czynnik zapobiegający przebarwieniom i przywróceniu koloru prawidłowej fizjologii i kondycji skóry. Wskazany do stosowania rano i wieczorem od 16 dnia po zabiegu, do momentu całkowitego wygojenia a nawet 3 tygodnie po.